معرفی

شرکت تنش کوبان ارگ با نشان تجاری مل‌اند‌موژ برندی ایرانی با بیش از یک دهه فعالیت بوده که با هدف ارائه پوشاک با کیفیت و قیمت مناسب به تمامی اقشار کشور در حال فعالیت است. این مجموعه با شعار “ما به معجزه باور داریم” در حال حاضر با استفاده از تجربه جمعی از مدیران با تجربه و طراحان زبده به سرعت در حال پیشرفت در تمامی ابعاد است. در تمامی بخش‌های مل‌اند‌موژ توجه اساسی به اتفاقات روز در حوزه مد و پوشاک مد نظر قرار دارد. طراحی تولیدات این شرکت براساس استانداردهای روز بزرگان این حوزه صورت گرفته و مواد اولیه مورد استفاده در این تولیدات از بهترین نمونه‌های موجود در بازار دست‌چین و انتخاب می‌شوند.

محصولات

مجموعه مل اند موژ از ابتدای شروع به فعالیت سعی در ارایه طیف گوناگون محصولات با بهترین کیفیت و با در نظر گرفتن متدهای روزهای دنیا در بخش طراحی، انتخاب متریال و تولید داشته است. در حال حاضر انواع پوشاک روزمره و ورزشی مردانه و زنانه در کنار مدل‌های مختلف کفش‌ کلاسیک و ورزشی در سبد محصولات مل اند موژ قرار دارند.

شعب

در حال حاضر علاوه بر فروشگاه آنلاین مل اند موژ با قرار گرفتن این برند در فروشگاه آنلاین دیجی کالا و دیجی استایل دسترسی به محصولات مل اند موژ بیش از پیش آسان شده است. علاوه بر فروشگاه‌های آنلاین امکان خرید حضوری از میان بیش از 10 فروشگاه در شهرهای تهران، کرج، اصفهان، شیراز و در آینده‌ای نزدیک در شهر مشهد برای هم میهنان فراهم است. فرایند توسعه فروشگاه‌های مل اند موژ در سطح کشور به سرعت در حال انجام است و به‌زودی امکان دسترسی به فروشگاه‌های این برند در تمامی مراکز شهری کشور فراهم می‌شود.

قیمت گذاری

با وجود چالش‌ها و سختی‌های فراوان در امر تولید داخلی محصولات، مجموعه مل اند موژ از هیچ تلاشی برای ارایه پوشاک با کیفیت و درخور مردم ایران با در نظر گرفتن قیمت مناسب فروگذار نکرده است. انواع پوشاک این برند در بازه قیمتی صد تا چهارصد هزار تومان و مدل‌های مختلف کفش با قمیتی بین دویست و هشتاد تا چهارصد هزار تومان در دسترس دوست‌داران پوشاک تولید ایران قرار دارد.