همکاری سازمانی

قدردانی از کارمندان، همکاران، مشتریان و شرکای تجاری یکی از روش‌های تحکیم روابط سازمانی است. مدیران کسب و کارها بسیاری از مواقع با چالش انتخاب و تامین هدایای سازمانی مواجه هستند. شرکت مل اند موژ با توجه به تنوع بالای محصولات و امکان تامین کالای عمده، ارائه کد تخفیف، کارت هدیه، لباس فرم سازمانی و هدایای سازمانی مسیر انتخاب را برای مدیران کسب و کارها هموار نموده است.

کارت هدیه

کارت‌های هدیه مل اند موژ با مبلغ و طرح دلخواهتان یک هدیه ایده‌آل برای همکاران شما بوده که علاوه بر احترام به سلایق آن‌ها، امکان انتخاب از میان صدها کالا را به همکارانتان ارائه میدهد. گیفت کارت‌ها قابل استفاده در وبسایت و تمامی شعب مل اند موژ بوده و معمولا اعتبار یکساله دارند اما قابل ارائه با اعتبار مورد نظر شما بوده و با درصد تخفیف به شما عرضه میگردند. یک انتخاب هوشمندانه و مقرون به صرفه جهت بهبود روابط سازمانی.

کدهای تخفیف

خرید در بستر آنلاین طی سال‌های اخیر جزئی از فرهنگ ما گشته و مل اند موژ مفتخر است با ارائه خدمات فروش آنلاین ایده‌آل، امکان صرفه‌جویی در وقت و خرید با کیفیت را برای همراهان خود فراهم نماید. ارائه کدهای تخفیف به سازمان‌ها، همکاران و همراهان شما می‌تواند یک هدیه ارزنده جهت قدردانی از آن‌ها بوده و روابط سازمانی شما را بهبود بخشد.

هدایای سازمانی

اعطای هدایای سازمانی از سوی شرکت‌ها علاوه بر افزایش حس ارزشمندی در کارمندان، موجب افزایش قدردانی و وفاداری مشتریان و شرکای تجاری شده و روش مناسبی جهت بالا بردن محبوبیت کسب و کار شماست. مل اند موژ با امکان ارائه هدایای سازمانی ارزشمند، متنوع و مقرون به صرفه مسیر انتخاب هدایای سازمانی را برای شما هموار کرده و امکان ارائه هدایای شخصی‌سازی شده در تعداد نامحدود را دارد.

لباس فرم سازمانی

تهیه لباس فرم ایده‌آل و متناسب با شخصیت سازمان با توجه به تنوع در پوشش امروزی کمی چالش برانگیز است. شرکت مل اند موژ علاوه بر تامین کالای لباس فرم، امکان مشاوره، طراحی و اختصاصی سازی لباس فرم سازمان شما را نیز دارد. طیف گسترده کالاهای موجود امکان ایجاد هر نوع استایل رسمی، نیمه رسمی و روزمره را برای کارکنان شما فراهم کرده که با بهترین کیفیت و قیمت معقول قابل ارائه است.

خرید عمده

با توجه به محدودیت تعداد خرید کالاها در وبسایت و شعب مل اند موژ برای مشتریان حقیقی، ممکن است مشتریان حقوقی و سازمان‌ها درخواست خرید عمده کالا را داشته باشند. به همین دلیل امکان تامین و فروش اجناس به صورت عمده برای سازمان‌ها و افراد حقوقی فراهم گردیده که طی روند سفارش‌گذاری، تولید نمونه اولیه و ارائه در تعداد مورد نظر انجام میگردد.


فرم همکاری سازمانی

Accepted file types: jpg, png, pdf, zip, Max. file size: 100 MB.

اطلاعات تماس جهت همکاری سازمانی

تلفن تماس : ۲۲۰۴۳۸۳۶-۰۲۱

فروش آنلاین : داخلی ۱۲۱

ایمیل : info@melandmoj.com