حریم خصوصی

همانطور که می‌دانید برای ارائه خدمات امن و بهتر جهت خرید آنلاین، ثبت نظرات و یا استفاده از برخی امکانات وب سایت، اطلاعاتی از کاربران خواسته می‌شود. جهت پردازش و ارسال سفارش‌، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تماس و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که تمامی فعالیت‌های مل اند موژ قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک انجام می‌شود، طی فرآیند خرید، فاکتور نیز صادر می‌شود.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های مورد تأیید مشتری است که مل اند موژ ضمن حفظ حریم این اطلاعات، تمامی مکاتبات خود را از طریق آن‌ها انجام می‌دهد. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس توسط مشتری، به منزله صحت آن‌هاست و در صورتی که این موارد به صورت صحیح و یا کامل درج نشده باشد، مل اند موژ جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست و دریافت کند.

قطعاً مورد توجه خواهد بود که عضویت کاربران در وب سایت مل اند موژ، به منزله قبول قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قوانین تجارت الکترونیک و قوانین مالی و مالیاتی و قوانین سایت مل اند موژ است.

لازم به ذکر است که مشتری می‌تواند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش خود ثبت کند که مل اند موژ از این اطلاعات تنها برای ارسال همان سفارش استفاده خواهد کرد.

همچنین مل اند موژ ممکن است جهت ارتباط با مشتریان، تحقیقات بازاریابی، اطلاع رسانی در رابطه با سرویس‌ها، خدمات و یا تخفیفات، برای مشتریان و اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال کند. 

توجه داشته باشید که 10008146835278 و 100088860067 تنها شماره‌هایی است که مل اند موژ برای مشتریان خود پیامک ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان مل اند موژ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام مل اند موژ است و در صورت دریافت چنین پیامکی، خواهشمند است جهت پیگیری قانونی آن را به آدرس ایمیل  info@melandmoj.com  اطلاع دهید.

 لازم به یادآوری است، به دلیل اینکه این شماره، شماره سامانه پیامک است و از آن برای اطلاع رسانی‌های ذکر شده استفاده می‌گردد بنابراین امکان دریافت پیام از طرف مشتریان از طریق این شماره وجود ندارد.

در مورد نقد و نظراتی که کاربران ارسال می‌کنند مل اند موژ ممکن است آن را در راستای قوانین وب سایت ویرایش کند و اگر نظری مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد مل اند موژ می‌تواند از طریق اطلاعات ثبت شده جهت پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز ورود بر عهده کاربران است و کاربران به منظور جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، نباید این اطلاعات را در اختیار شخص دیگری قرار دهند.

مل اند موژ هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و حافظ اطلاعات شخصی آنان است و این اطلاعات را در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نمی‌دهد مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد تا در اختیار مراجع ذی ربط قرار دهد.

به واسطه پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها، از اطلاعات کاربران محافظت و از استفاده‌های غیر قانونی جلوگیری می‌شود. این محافظت شامل IP و کوکی‌هایی که مل اند موژ همانند سایر وب سایت‌ها جمع آوری می‌کند نیز می‌شود.

جهت ارتباط و طرح هر گونه سوال، لطفاً از اطلاعات تماس زیر استفاده کنید:

تلفن تماس:

پاسخگویی روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹:۳۰ الی ۱۸:۰۰

تلفن: ۹۱۰۰۱۱۱۳-۰۲۱

آدرس دفتر مرکزی :
تهران – خیابان شریعتی – پایین تر از پل صدر – پلاک 1651 – ساختمان الهیه – طبقه چهارم – واحد 5